DGTZ-GF-25-90-P-A Twin cylinder
Shipping with GLS
Twin cylinder DGTZ-GF-25-90-P-A Stroke=90 mm, Adjustable end-position range/length=10 mm, Piston diameter=25 mm, Operating mode of drive unit=Yoke, Cushioning=P: Flexible cushioning rings/plates at both ends