DGTZ-GF-32-60-P-A Twin cylinder
Stock must be checked
(Price per pce.)
plus tax and shipping costs
-+ Pcs.
Packaging unit: 1
Free shippig
Shipping with GLS
Twin cylinder DGTZ-GF-32-60-P-A Stroke=60 mm, Adjustable end-position range/length=10 mm, Piston diameter=32 mm, Operating mode of drive unit=Yoke, Cushioning=P: Flexible cushioning rings/plates at both ends