ELGA-TB-KF-120-1200-0H Toothed belt axis
Stock must be checked
(Price per pce.)
plus tax and shipping costs
-+ Pcs.
add to watchlist
Packaging unit: 1
Datasheet
view datasheet
Free shippig
Shipping with GLS
Toothed belt axis ELGA-TB-KF-120-1200-0H With recirculating ball bearing guide Effective diameter of drive pinion=52,52 mm, Working stroke=1200 mm, Size=120, Stroke reserve=0 mm, Toothed-belt stretch=0,21 %