ELGA-TB-KF-80-1000-0H Toothed belt axis
Stock must be checked
(Price per pce.)
plus tax and shipping costs
-+ Pcs.
add to watchlist
Packaging unit: 1
Datasheet
view datasheet
Free shippig
Shipping with GLS
Toothed belt axis ELGA-TB-KF-80-1000-0H With recirculating ball bearing guide Effective diameter of drive pinion=39,79 mm, Working stroke=1000 mm, Size=80, Stroke reserve=0 mm, Toothed-belt stretch=0,168 %